Hakkımızda

Hakkımızda2017-08-02T13:14:42+03:00

KURTULUŞ MARKA NEDİR?

Kurtuluş Grup şirketlerinden, Kurtulus Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (Kurtuluş Marka & Patent ) Türkiye’de fikri ve sınai mülkiyet hakları konuların da danışmanlık ve vekâlet hizmeti vermek üzere 2010 yılında kurulmuştur.

Kurtuluş Marka; alanında Türkiye’nin önde gelen Hukuk Bürosu Kurtuluş&Partners ve dünyada bir ilk olarak resmi ve online telif hakları korunması sağlayan Copyrobo ile ortak iştiraklerdir. Dolayısıyla, hukuk ve teknoloji alnındaki bu eşsiz tecrübe ve repütasyon Kurtuluş Marka ‘yı hızla ileri götürmektedir.

Bünyesindeki uzman marka ve patent vekilleri ve birikimli uzman hukukçu kadrosu ile , Türk Patent Enstitüsü (TPE), Avrupa Patent Ofisi (EPO) ve Dünya Fikri Haklar Teşkilatı (WIPO) nezdinde hakların korunması konusunda, hızlı, güvenilir, faydalı ve katma değeri yüksek hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz
· Türkiye’de ve dünya da firmaların, Sınai Mülkiyet konularında bilgi edinip danışmanlık hizmeti alacağı, kaliteli, güvenilir ve saygılı hizmet alacağı lider bir firma olmaktır.

Misyonumuz
· Müşteri odaklı, gizlilik esaslı, karşılıklı güvene dayanan, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak etik değerlerden ödün vermeden, Türk müteşebbislerine Sınai mülkiyet bilincini kazandırmak.
· Global pazarda, Türk firmalarının rekabet gücünü arttırmasında destek ve yardımcı olmak.
· Yurt dışı firmalarının, Sınai mülkiyet haklarını, Türkiye pazarında etkin bir şekilde korunmasını sağlamak ve takibini gerçekleştirmek.

NEDEN BİZ ?

Hem hukuki hem de medya alanında çok saygın bir ekibin bir araya gelmesiyle oluşan KURTULUŞ MARKA danışanlarına hem hızlı çözüm olanağı sağlıyor hem de masraflarını azaltıyor.

Profesyonel ve uzman kadromuz sayesinde yaptığımız tescil başvurularında %100’e yakın başarı sağlıyoruz.

Uzman Çalışanlarımız ve Hukuk Partner ‘ımız  ( Kurtulus & Partners ) avukatları ile tescil talepleri, itirazlar, fikri ve sınai haklar davaları konusunda nokta atışı ile doğru tespit yapabiliyoruz.